Цього суботнього ранку ми провели у вічність підполковника 59 бригади, ФЕДЧУКА ОЛЕГА ВІКТОРОВИЧА, 1971 року народження.
Олег Федчук пройшов довгий військовий шлях. Він був офіцером з великої літери, авторитететом серед своїх колег та друзів, наставником для молодших поколінь. Прекрасний господар з золотими руками та чуйним серцем.

Його улюблена цитата: «Кома це ще не крапка…». Нажаль, підступна хвороба передчасно обірвала життя нашого земляка та поставила крапку у його філософії життя 25.08.2022р.
Він поклав своє здоров’я на вівтар української незалежності, соборності та державності, будучи вірним військовій присязі.
«Олег Вікторович був справжнім професіоналом, мав світлий розум, обізнаність у тонкощах військової служби та прагнення до постійного самовдосконалення. Він багато читав та був авторитетним викладачем»,- сказав його колега по службі.
«Особисто для мене була і є велика честь знати такого Героя, як Олег Федчук! Він справді був Людиною з великої літери! Олег був прикладом, мабуть, для багатьох чоловіків, адже він був професіоналом у своїй роботі і відданий своїй професії! Олег Федчук був доброю та чуйною людиною! Знала його як порядного сім’янина, турботливого батька та люблячого чоловіка, який обожнював свою родину! Дуже важко усвідомлювати, що це вже будуть тільки спогади, але він назавжди залишиться в наших серцях! Світла пам’ять Олегу! Герої не вмирають!!!», – висловила свою думку однокласниця померлого.
«Віднині небесне воїнство поповнилось новим воїном світла! Пам’ять про Олега Вікторовича житиме вічно в наших серцях та в історії нашого краю», – сказав у своїй промові міський голова Анатолій Гук.
На поховання військового прийшли його близькі та родичі, жителі громади, побратими загиблого, представники державної влади та органів місцевого самоврядування.
Його подвиг і звитяга назавжди будуть у нашій пам’яті та наших серцях. Щиро співчуваємо родині, близьким, друзям і побратимам.
За традицією чин похорону відбувся в церкві Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона ПЦУ у м. Гайсин. Поховали Олега Вікторовича на кладовищі у м. Гайсин з відповідними військовими почестями.
Вічна і світла пам’ять Герою!