190 день війни в Гайсинській громаді був скорботним. У перший день осені Карбівський старостинський округ попрощався зі своїм Героєм БОРОДЯНЦЕМ ВАСИЛЕМ ВІКТОРОВИЧЕМ 1978 року народження, який загинув у нещадній війні з російськими окупантами, боронячи свою країну.

« Василь все життя жив для людей. У селі він був найгуманнішою людиною: допомагав від малого до старого. Він був щирої душі, добрий, щирий та чуйний. Якщо щось треба було зробити, допомогти, серед ночі завезти у лікарню – наш односельчанин завжди був напоготові!»,- охарактеризував загиблого воїна староста Карбіського округу Ігор Тимощук.
Василь Бородянець буквально одразу пішов добровольцем на фронт, пішов захищати свою землю, свій рід, свою Україну. І героїчно робив це до останнього дня свого короткого, але яскравого життя. Він проходив службу у військовій частині А 3425 та загинув 28 серпня 2022 року поблизу с. Червоний Яр Баштанського району, що на Миколаївщині.
«Він до кінця з честю та гідністю виконував громадянський та військовий обов’язки захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України. Немає слів, щоб висловити увесь біль і жах, які зараз відчуває кожен з нас. В цю трагічну хвилину щиро поділяємо горе з рідньою та близькими друзями Героя. Всією громадою схиляємо голову в глибокій скорботі. Світла пам’ять та слава воїну України! Дякуємо, що боровся за нас, наш край, нашу свободу і незалежність України ! Ми у вічному боргу перед Василем Вікторовичем!»,- сказав міський голова Анатолій Гук.
Днем попереду, тіло загиблого воїна жителі старостату зустрічали живим коридором, встеливши останній шлях героя додому живими квітами.
Чин похорону відправили на землі рідного обійсця. Поховали Василя Бородянця на кладовищі у с. Карбівка поряд з батьками з усіма військовими почестями.
Герої не вмирають, вони стають нашими Янголами-захисниками! Слава Україні! Слава її героям! Просимо Господа про втіху для їхніх рідних та близьких!