За сприянням Гайсинської міської ради в м.Гайсин з 12.07.2022р. на базі Гуманітарного штабу Гайсинської громади, розпочав свою добру справу Благодійний Фонд “Енергія Відродження”, створений енергетиками Андрій Поліщук та Олександр Млинець.

Мета Фонду – ефективна та адресна допомога ЗСУ, територіальній обороні, правоохоронцям, вимушеним переселенцям, незахищеним верствам населення.

Діяльність Фонду максимально прозора та зрозуміла для всіх. Фонд допомогає українцям з першого дня війни та має надійних партнерів у Польщі, Греції, Іспанії, Франції, Італії. З огляду на постійно зростаючий потік звернень щодо надання допомоги було прийнято рішення про відкриття Центрів у громадах Вінницької області.

Учасники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – волонтери БФ «Енергія Відродження» створили у Вінницькій області розгалужену систему Центрів надання гуманітарної допомоги для переселенців. Такі Центри вже працюють у Хмільнику та у Мурованих Курилівцях. А 12 липня відбулося відкриття діяльності Фонду у місті Гайсин за адресою м.Гайсин колишня дитяча лікарня.

“В центрі гуманітарного штабу допомагатимуть ЗСУ, теробороні, внутрішньо переміщеним особам та жителям громади у складних життєвих обставинах. Тут вимушені переселенці зможуть отримати засоби гігієни та найнеобхідніші речі”,- повідомляють у фонді.