Протягом тижня КПП виконали:-Вивіз ТПВ: (від населення, з підприємств, бюджетних установ, з вулиць міста та міського кладовища – 311 м3).- Вивіз нечистот: (від населення, з підприємств, бюджетних установ -92 м3)- Вивіз наносного ґрунту з вул. Заводська , Б. Хмельницького – 24 м3 – надали 4 ритуальні послуги з поховання.

Також виконувалися роботи по упорядкуванні газонів (косіння) на території м. Гайсин по вул. Соборна , по колу дорожнього руху (роз’їзд на вул. Соборна, вул. Південна, вул. Механізаторів), вул. Ярова, вул. Волонтерів, зупинка в районі «Колгоспного ринку» по вул. Північна, кладовище та прилегла до нього територія. Здійснено упорядкування дерев (обрізання парослі над тротуарами) з подальшим його вивезенням по вул. Ярова, вул. Гагаріна, вул. Соборна, вул. Волонтерів. Здійснено ремонт паркану в районі 4 школи після ДТП. Вивезено гілля з вул. Північна, вул. Інтернаціональна, вул. Соборна, 1 пров. 1 Травня.

Протягом тижня поливалися та присапувалися клумби та квітники по місту Гайсин, клеїлись біг-борди, очистились фонтани. Наразі в КПП проводяться підготовчі роботи до проходження обов’язкового технічного огляду (електрозварювальні роботи , фарбування шасі та навісного обладнання) ЮМЗ-6.В умовах військового стану та тотального дефіциту пального функціонування комунальної сфери в Гайсинській громаді відбувається в штатному режимі. Сміття та нечистоти вивозяться своєчасно. Всі клопотання жителів громади задоволені повністю. Нажаль, 11 осіб із підприємства уже мобілізовано до лав ЗСУ, тому значно відчувається дефіцит профільних спеціалістів.