Міський голова Анатолій Гук проінспектував роботу відділу соціального захисту Гайсинської міської ради та поспілкувався з внутрішньо переміщеними особами, які зупинились у Гайсинській громаді.

Днями відділ соціального захисту Гайсинської міської ради отримав право надавати статус ВПО (внутрішньо переміщеної особи) переселенцям з 14 регіонів та активно працює з біженцями. Паралельно, у кожному старостинському округу Гайсинської територіальної громади, організований аналогічний процес оформлення необхідних документів та надання статусу ВПО.

13 березня Уряд постановою № 269 вніс зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Відповідно до цих змін громадяни України, які вимушено покинули своє житло через бойові дії, можуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО. На сьогоднішній день в Гайсинській ТГ оформлено понад 500 таких довідок .

У відділі соціального захисту Гайсинської міської ради задля уникнення живої черги та великого скупчення людей діє «система попереднього запису». Тому, усім хто має намір отримати довідку ВПО рекомендуємо попередньо взяти талон та уточнити дату і час проходження реєстраційних процедур.

Довідки за телефоном: 04334 2 3414