Інформація для ДЕПУТАТІВ та ПОСАДОВИХ ОСІБ

 Гайсинської міської ради!

З 01 січня 2022 року розпочалась кампанія декларування

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, можна знайти та ознайомитись на сайті НАЗК

Роз’яснення НАЗК щодо заповнення Е-декларацій <<<ТУТ>>>

Шановні депутати та посадові особи Гайсинської міської ради !

Повідомляємо, що особи уповноважені на виконання функції держави або місцевого самоврядування, зазначені у підпунктах «б, в» пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» № 1700-VII від 14.10.2014 року із змінами та доповненнями (далі – Закон), зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Тому Вам, як депутату та/або посадовій особі Гайсинської міської ради, з метою виконання антикорупційного законодавства, потрібно щорічно подавати е-декларацію до 00 годин 00 хв. 01 квітня року, що охоплює попередній звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно).

Для заповнення декларації більшість необхідної Вам інформації можна знайти в електронних реєстрах та на порталах органів влади.

Не виходячи з дому ви можете скористатися такими вебсайтами для отримання інформації:

ЗЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Інформація, яка міститься у реєстрах, може бути неповною та періодично оновлюватися.

Отримати роз’яснення в зручному для себе форматі можливо:

  • онлайн у Базі знань НАЗК за посиланням або у форматі посібника;
  • під час особистої зустрічі з антикорупційним уповноваженим в установі, де ви працюєте (юридичний відділ Гайсинської міської ради);
  • за телефоном Контакт-центру НАЗК: +38(044) 200–06–94;
  • за електронною поштою support@nazk.gov.ua;
  • за пошуком у Telegram-каналі НАЗК: https://t.me/NAZK_gov_ua.

Важливо пам’ятати! Необхідно вказати в декларації належне вам та членам вашої сім’ї майно (на праві власності, володіння та/або користування), а також його вартість. Якщо така інформація не вказана, НАЗК може виявити це завдяки ІТ-інструментам, після чого може розпочати перевірку вашої декларації.