Нашу Гайсинську громаду огортає знову скорбота, знову війна забрала життя нашого земляка. Сьогодні, провели в останню земну дорогу гайсинчанина, 1971 р.н. Безхмарне небо над нами не розвіє болю від утрати захисника, гідного сина свого міста та Героя України – Вихованчука Віталія Васильовича. Завжди стриманий, виважений, з почуттям відповідальності і нереальною любов’ю до своєї рідної України.

Таким його пам’ятають бойові побратими. У нього так було багато планів! Але все перекреслила клята війна…Віталій Вихованчук вступив до лав Збройних сил України ще в 2016 році. Був учасником АТО\ ООС. Служив на посаді командира відділення енергозабезпечення взводу штабних машин роти зв’язку командного пункту польового вузла у 59 ОМПБр. Сержант Вихованчук загинув 17 липня 2022 року у Миколаєві, отримавши несумісні із життям поранення під час ракетного ворожого обстрілу. У загиблого залишилися дружина, син та донька.

На поховання військового прийшли його близькі та родичі, жителі громади, побратими загиблого, представники державної влади та органів місцевого самоврядування. Його подвиг і звитяга назавжди будуть у нашій пам’яті та наших серцях. Щиро співчуваємо родині, близьким, друзям і побратимам. За традицією чин похорону відбувся в церкві Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона ПЦУ в Гайсині. Поховали Віталія Вихованчука на Алеї Героїв на кладовищі у м. Гайсин з відповідними військовими почестями.Вічна пам’ять і вічна слава Герою!