⚡️ Сьогодні в Гайсинській громаді пройшла загальнонаціональна хвилина мовчання вшанування пам’яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами став – сонях. Саме тоді, коли тривали бої, на полях цвіли соняхи. І останнє, що бачили на цьому світі наші мужні й сміливі захисники, були золотаві голівки сонячних квітів, повернутими до сонця, до життя.
Міський голова поклав квіти до пам’ятного знаку учаснику бойових дій та схилив голову перед стендами загиблих захисників- земляків.
“Сьогодні, День пам’яті Героїв, які загинули за волю України. Згадаймо усіх Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Пом’янімо їх молитвою і добрим словом. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними…”,- сказав міський голова Анатолій Гук.
Вічна пам’ять полеглим Героям! Слава всім захисникам та захисницям України!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!