Вже місяць наша країна перебуває у стані національно-визвольної боротьби з російськими фашистами, які підло прийшли на нашу землю, щоб знищити українську націю. Ця війна забрала чимало життів дітей, мирного населення та наших захисників. Пишуться нові сторінки історії України, подекуди вони невтішні, однак наша країна вражає весь світ силою духу, вольовим протистоянням та національною єдністю!

Наші захисники та захисниці щодня стоять на варті української державності та боронять нас від агресії російського окупанта. Небо над Гайсинською громадою помірно спокійне і чисте. Постійні сирени нагадують нам про війну, спонукають нашу свідомість думати про свою поведінку та нервувати за своїх дітей.

За цей місяць ми активно зорганізувались по роботі кожної сфери: медичної, соціальної, комунальної та інших. Гайсинська громада працює в тилу, і сприяє усьому, щоб почалися вчасно весняні посівні роботи, щоб працювало виробництво та промисловість, щоб працював бізнес, і щоб найуразливіші соціальні категорії мали відповідну підтримку і захист.

Жителі Гайсинської громади ні дня не стояли осторонь: варили їжу, ліпили вареники, випікали хліби, годували захисників, шили одяг, плели сітки, збирали провізію на передову, закрили тисячі банок тушонок, приймали людей з усієї України, і досі все роблять, незважаючи на втому та моральне виснаження.

Переконаний, що кожна українська жінка стоїть перед іконами в часи безсоння, і постійно молиться Богу за мир та безпеку своїх чоловіків, синів та дітей! Я приклоняюся перед кожною господинею, яка своїми золотими руками тримає тил національної боротьби і на своїх тендітних жіночих плечах несе тягар цієї війни!

Я приклоняюся перед волонтерами, які з перших днів стоять на варті допомоги нашим захисникам та усім нужденним переселенцям. Я приклоняюся перед жителями нашої громади, які відкрили двері для незнайомих людей, допомагаючи їм пережити воєнне лихоліття.

Але пам’ятаймо, ворог –безжальний! Він використовує різну зброю! Тому не піддавайтеся на різні провокації! Будьте уважними та пильнуйте своїх дітей щохвилини! Не поширюйте у соціальних мережах ніяких фотографій, які можуть стати у пригоді ворожим розвідникам, і притягнути біду до нашої громади. Не розповідайте по телефону про місця пересування та базування військової техніки. Ми обов’язково переможемо!

Українська нація – найсильніша нація! Українська нація – благословенна Богом! Українська нація – непереможна нація! Слава Україні! Слава українським захисникам та захисницям! Слава нашим героям!

З повагою, міський голова

Анатолій ГУК