У Науково-дослідному інституті реабілітації осіб з інвалідністю Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова (далі НДІ РОІ ВНМУ ім. М.І. Пирогова) знаходяться поранені військові з ампутованими нижніми та верхніми кінцівками, з вогнепальними пораненнями, переломами, міно-вибуховими травмами, гострими порушеннями мозкового кровообігу з Харківської, Київської та інших областей.

Це пацієнти, які не можуть самостійно пересуватись та потребують частіше повної, або часткової сторонньої допомоги.Транспортування пацієнтів на процедури, на вулицю, а також в укриття під час оголошення повітряної тривоги відбувається за допомогою ліфта. На сьогодні ліфт у клініці ще радянського зразка, який практично вийшов з ладу та становить небезпеку для здоров’я та життя пацієнтів і персоналу. Керівництвом НДІ РОІ ВНМУ ім. М.І. Пирогова докладається максимально зусиль для заміни ліфта, і вже закумульовано 500 тис грн. (30%) коштів від необхідної суми, але цієї суми не достатньо.

Тому на сьогодні відкрито благодійний збір коштів для заміни ліфта в найкоротші терміни.Просимо всіх хто має бажання та можливість долучитись до збору коштів для заміни ліфта та створення належних умов для надання медичних послуг. РЕКВІЗИТИОдержувач: Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова Науково-дослідний інститут реабілітації осіб з інвалідністю (навчально-науково-лікувальний комплекс) Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова

Адреса: 21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе,

104ЄДРПОУ 03191667Р/р UA 118201720313231001301007331 у ДКСУ у м. Київ,

МФО 820172

Призначення платежу: Благодійна допомога на придбання ліфту. У разі додаткових запитань, прохання звертатись в Агенцію.

Контактна особа Гижко Наталія, директорка Агенції, e-mail: ardvin.org@gmail.com.