9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. З 2022 року Гайсинська територіальна громада разом з усією Україною долучається до святкування Дня Європи.

День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Сьогодні Європа міцно тримає щит у боротьбі з фашистами-рашистами, які вбивають українських дітей, геноцидом катують український народ, знищують соціальну та критичну інфраструктуру, стирають з лиця землі наші пам’ятки культури, пропагандою перекручують нашу історію та свідомість людей.

Проти російського окупаційного режиму повстала вся Україна та більшість країн світу. Україна сміливістю свого народу вражає весь світ. Наша держава твердо крокує до Європи, задихаючись від агресії росіян та омиваючись кров’ю її захисників, що боронять українські кордони. Цього разу ми не дозволили накинути на себе кайдани та стати під гніт російського диктату.

Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Слава Україні! Слава країнам Європи!