Шановний Анатоліє Іллічу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження! Знаємо Вас як працелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання, мудрість та досвід для розвитку рідної Гайсинської громади!

Вам дісталася честь вже вчетверте бути керівником для міста Гайсин та лідером для об’єднаної Гайсинської територіальної громади. Робота з людьми це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі однієї із найбільших громад Вінниччини –відповідально особливо. Це вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Нехай же гідним внеском у розбудову нашого краю завжди буде Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, активна громадська позиція, вірне служіння інтересам Гайсинської територіальної громади. А найвищою нагородою нехай завжди буде для Вас безмежна людська вдячність і повага!

Бажаємо Вам багатих років міцності душевної та тілесної, добробуту, терпіння, успіхів і благих досягнень у визначеному Вам Богом служінні на благо нашого краю та заради миру і злагоди в нашій прекрасній Україні.Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Нехай здійсняться усі Ваші задуми, а гарний настрій завжди додає наснаги на професійній ниві.

З повагою,

Колектив Гайсинської міської ради