Анатолій Ілліч подякував за працю працівникам соціальної сфери, побажав щастя, здоров’я, щоб Бог вертав добро сторицею.
«Відзначення в нашій державі Дня працівників соціальної сфери у період війни є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян, особливо внутрішньо переміщених осіб. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя», – зазначив він.
Слова вдячності висловив очільник громади працівникам соціальної сфери й за роботу з родинами учасників бойових дій. Він зауважив: “Ви працюєте з сім’ями загиблих військовослужбовців, родинами, де рідних мобілізували для захисту нашої України. Переймаєтеся їхніми проблемами, вислуховуєте, намагаєтеся підтримати та допомогти. Ви все це пропускаєте через свою душу, через своє серце, а це – нелегко. Проте, Ви завжди знаходите потрібні слова, аби підтримати та заспокоїти цих людей».
Зі словами вітань до присутніх звернулася начальник відділу соціального захисту Гайсинської міської ради Марина Внученко. Вона висловила слова вдячності міському голові Анатолію Іллічу та депутатському корпусу за підтримку та допомогу у вирішенні нагальних проблем, підтримці та виділенні коштів на соціальну сферу Гайсинської територіальної громади.
До усіх привітань долучилась очільниця КУ «Центру надання соціальних послуг» Гайсинської міської ради Наталія Тарасюк. Вона привітала свій великий дружній колектив. Побажала благополуччя кожній фахівчині своєї справи, ангельського терпіння, наснаги надалі працювати для людей та нести у світ любов та милосердя. Наталя Станіславівна безмежно пишається своїм дружнім великим колективом, який неодноразово ставав взірцем для наслідування та вивчення досвіду у сфері надання соціальних послуг та реалізації послуг по догляду за людьми поважного віку в умовах постійного стаціонарного проживання.
Міський голова відзначив найкращих працівників почесними грамотами з області та від міської ради, привітав берегинь соціальної сфери квітами, солодкими подарунками та словами безмежної вдячності за плідну роботу у період війни.