На порядку денному було розглянуто 60 питань. У роботі сесії взяли участь депутати Вінницької обласної ради від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Тетяна Побережна та Ірина Івасюк.
Згідно інформації постанови МТВК, свої повноваження достроково припинила секретар Гайсинської міської ради Людмила Залевська. Також, новий представницький мандат отримали двоє нових депутатів: Володимир Колеснік ( ВО «Батьківщина») та Наталія Котик ( ВО «Партія Вінничан»).

Зважаючи на численні скарги та дорікання жителів громади на роботу Центру надання адміністративних послуг у м. Гайсин, розглянувши клопотання фракції депутатів політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана», міський голова запропонував здійснити його ліквідацію та реорганізувати сферу надання адміністративних послуг у нашій громаді з впровадженням цифрових технологій. На його думку, осучаснений підхід створення Центру, Дія, в якому будуть запроваджені єдині стандарти щодо якості надання послуг –зробить процес надання адміністративних послуг в нашій громаді більш комфортним та доступним.
Було прийнято рішення про перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Гайсинської міської територіальної громади. За бажанням жителів громади, в проект рішення була внесена поправка, що вулицю Суровова у м. Гайсин перейменувати на вул. Марії Примаченко. А пропозиція щодо перейменування вулиці Жовтнева у с. Куна Кунянського старостинського округу на вул. Барвінка було виключено з проекту рішення, і перенесено на доопрацювання. З цього приводу, відповідна комісія працюватиме в подальшому, враховуючи думку усіх жителів громади.
Вчергове КП «Гайсинводоканал» отримав дозвіл на отримання овердрафту для забезпечення вчасної видачі заробітної плати, оплати податків протягом 2022-2023р.р.
Було затверджено розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію та порядку відшкодування цих витрат. Відтепер запитувачам інформації більш ніж на 10 сторінок доведеться відшкодувати витрати на копіювання та друк.
Антикризовий план реагування на випадок припинення газопостачання в опалювальному сезоні 2022-2023 років у Гайсинській територіальній громаді Вінницької області депутати відправили на ретельне доопрацювання.
Вперше за період дії воєнного стану депутати розглянули велику кількість земельних питань , які накопичились за останні 6 місяців. Все що дозволено законодавством, було задоволено в повному обсязі.
Досить неочікуваним було вирішення питання щодо ліквідації малокомплектних шкіл у Гайсинській громаді в населених пунктах с. Рахнівка, с. Рахни, с. Мелешків. Спочатку міський голова з депутатами вирішили не закривати школи в громаді під час війни, а намагатися зберегти рідні стіни освітніх закладів для учнів із сільської місцевості. Також не понизили ступінь у 5-ти школах, де відсутній кількісний контингент учнів. З нового навчального року, утримання вищевказаних закладів освіти лягло б виключно на бюджет Гайсинської територіальної громади. Однак, за кілька годин після сесії, окремі депутати зібрали нараду в стінах міської ради з начальником відділу освіти, начальником фінансового управління та керівниками міської ради, порахувавши реальні видатки та негативні тенденції утримання малокомплектних шкіл. В результаті цього, міський голова скликав 31 серпня позачергову 38 сесію, де депутати змінили своє рішення. Освітні заклади у с. Рахни, с. Мелешків, с. Рахнівка були ліквідовані. Прийняті рішення були пов’язані з воєнним станом та скороченнями у бюджетних надходженнях у наступному році.
З метою збереження історичної спадщини поета, митця, прозаїка, дисидента, мислителя, літературознавця Василя Стуса у будівлі Рахнянської школи працюватиме новостворений дошкільний заклад ім. Василя Стуса.
Згідно регламенту Гайсинської міської ради, усі рішення будуть оприлюдненні на офіційному сайті, де жителі зможуть детально ознайомитися з прийнятими рішеннями.