Сьогодні в Гайсинській міській раді відбулась чергова 24 сесія. У зв’язку з карантинними обмеженнями, дане засідання не відбулось у листопаді. Із значним покращенням ситуації щодо проходження повного курсу імунізації депутатами міської ради, цього разу сесію таки вдалося провести.

Сьогодні на сесію прибуло 23 депутати та міський голова. На розгляд порядку денного винесли 70 питань.

Міський голова Анатолій Гук чи не вперше за рік відмітив позитивну та злагоджену роботу депутатського корпусу, адже за 2 години відпрацювали 70 питань, і майже все підтримали –одноголосно.

Підготовка до 24 сесії була дуже насичена. Більшість депутатів відвідували усі засідання постійних комісій, включалися у обговорення та прийняття рішень. Керівники комунальних підприємств звітували та довго дискутували з депутатами у стінах міської ради.

На думку, Анатолія Ілліча, дана сесія була показовою, адже усі недоречності і непорозуміння вирішились ще до сесії. Усі у кого були запитання та незадоволення отримали відповіді та вчасно задовольнили свої інформаційні потреби. На його думку, включення депутатів у роботу всіх комісій дало вагомі результати – сесія пройшла швидко та гармонійно.

Найважливішими на сесії, як завжди були питання бюджетного характеру. Всі клопотання були відпрацьовані фінансовим управлінням, погодженими і рекомендованими до розгляду постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На 24 сесії затвердили програму надання фінансової підтримки КП «Гайсинська ЖЕК», програму реабілітаційно-оздоровчого центру «Долина УБД» на 2022 рік, програму    забезпечення  мобілізаційної     підготовки,      мобілізації      та  оперативного   реагування  на  виклики, загрози  на території Гайсинської міської  територіальної громади   на   2021 – 2025  роки, програму розвитку освіти Гайсинської міської територіальної громади.

Були внесені зміни  до програми «Поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності Гайсинської міської ради» та до «плану заходів»  «Програми  фінансової   підтримки    комунального некомерційного підприємства «Гайсинська центральна   районна лікарня Гайсинської міської ради» на 2021-2025 років.

Також було внесено ряд змін до статутів Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи та дошкільного навчального закладу №7 «Берізка» Гайсинської міської ради. Після сесії зміни відбудуться до штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресусний центр» штатного розпису апарату Гайсинської міської ради.

Під час розгляду земельних питань, деякі з них довелося перенести на наступну сесію, із-за відсутності кількісного кворуму депутатів 8 скликання. Адже, після нещодавніх змін до чинного законодавства, рішення ради щодо безоплатної передачі земельної ділянки комунальної власності у приватну власність  приймається не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.

На думку Анатолія Ілліча, ті депутати що не прийшли на сесію, навмисне затягнули прийняття даних рішень, і жителям нашої громади знову прийдеться чекати невідомо скільки, допоки депутати знайдуть час і можливість з’явитися на чергову сесію.

Очільник громади вкотре наголошує, що з результатами поіменного голосування і з статистикою відвідуваності сесії депутатами, можна ознайомитися на офіційному сайті Гайсинської міської ради.

Анатолій Ілліч, вважає, що громада повинна знати, хто навмисне затягує процес прийняття рішень на користь простих людей.