Сесію традиційно відкривав міський голова Анатолій Гук, 26 депутатів, профільні спеціалісти апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради, представники ЗМІ та громадськість. На порядку денному розглянули більше 40-ка питань.

Знаковою подією було офіційне представлення міським головою нового начальника відділу охорони здоров’я Миколи Олійника. Анатолій Ілліч побажав плідної роботи у медичній сфері громади, і попросив тримати на контролі усі проблемні питання, і вирішувати їх негайно спільними зусиллями. Не менш традиційним, стало розгляд проекту рішення , який стосувався змін до бюджету. І чи не першочергово, наша громада виділяє кошти для Гайсинської ЦРЛ та ЦНПМСД на відділ охорони здоров’я як головному розпоряднику коштів. Також, понад 107 тис. грн було виділено на утилізацію хімічного складу небезпечних речовин у Кіблицькому старостаті. А ще депутати затвердили умови оплати праці міського голови.

Ці умови чітко прописані чинним законодавством та доповнені постановами Кабінету Міністрів. Варто зауважити, що згідно аналізу декларацій за 2020 р., оплата праці Гайсинського міського голови є одна із найнижчих у Вінницькій області. Цього разу були внесені зміни до Положення відділів соціального захисту та охорони здоров’я. Аналогічним чином внеслися зміни до комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2022-2025рр. та програми охорони навколишнього середовища Гайсинської міської об’єднаної територіальної громади на 2022-2024 роки. У 2022 році на території Гайсинської територіальної громади розмір допомоги на поховання становитиме 2000 грн, оскільки за останній рік видатки на траурні процесії зросли майже вдвічі. На 27 сесії розглянуто ряд земельних питань.

Одне з них перенесли на до вивчення до наступної сесії. Депутати затверджували технічну документацію, вносили зміни до договорів оренди землі, надавали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затверджували проекти землеустрою щодо зміни цільового призначення. Знову наша громада не перестає лідирувати у наданні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій. Деяким заявникам було відмовлено в отриманні земель для ведення особистого селянського господарства, оскільки ці землі уже були виділені учасникам бойових дій у власність. Досить «харизматично» на сесії виступила депутатка Оксана Семенюк з своїм депутатським запитом. Однак, за результатами голосування депутати майже одноголосно не підтримали цей запит.

Директор КП «Гайсинводоканал» Олександр Безпалько прямо у залі засідань об’єктивно та чітко пояснив ситуацію, яка склалась на підприємстві. Стосовно КП «Гайсинводоканал» уже працювала спеціальна комісія, яка була створена на попередні депутатські запити щодо корупції, неправомірності та грубих порушень господарської діяльності даного підприємства. Міський голова одразу відреагував на письмові звернення депутатів. За його розпорядженням була створена спеціальна комісія з працівників апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради, котрі відпрацювали кожен пункт звернення, перевірили усі факти на достовірність та зробили висновки.

За результатами роботи комісії фактів порушень у роботі підприємства КП «Гайсинводоконал» не виявлено, а факти зазначені у депутатських ініціативах не підтвердились. Дані акції мають на меті лише підвищити соціальну напругу, протестну активність в громаді та підірвати рівень довіри до діяльності органів місцевого самоврядування. Але, незважаючи на побажання екс-секретарки, міський голова Анатолій Ілліч не збирається поступатися, а й надалі стоятиме на стражі порядку та ефективного управління в Гайсинській громаді, і втре носа ще не одному! А ми нагадуємо, що згідно регламенту, з прийнятими рішеннями 31 січня усі матимуть нагоду ознайомитися на офіційному сайті Гайсинської міської ради.