На виконання указу Президента України №53/2022 від 14 лютого, членами виконавчого комітету, депутатами, працівниками апарату виконавчого комітету та працівниками апарату виконкому Гайсинської міської ради виконано національний Гімн України та піднято національний Прапор України над адміністративною будівлею.

Згідно порядку денного було заслухано звіт начальника відділу соціального захисту міської ради. Марина Внученко прозвітувала про надання соціальних послуг в громаді за 2021 рік. По питанням бюджету доповідала очільниця фінансового управління Тетяна Бабій. Повторно було підняте питання про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств Гайсинської міської ради, в результаті чого були затверджені фінансові плани комунальних підприємств: КП «Гайсинводоканал», КП «Комбінат комунальних підприємств», КП «Теплокомунтехсервіс» та КП «Гайсинська ЖЕК».

На виконкомі говорили і про рівень рентабельності комунальних підприємств. Наразі рентабельність КП «Гайсинводоканал» становить 20%, а для КП «Гайсинська ЖЕК»-30%.Знову зросте вартість проїзду в громадському транспорті м. Гайсина, у зв’язку із удорожчанням палива. З 1 березня 2022 року вартість проїзду становитиме 10 грн. Наразі затверджено вартість харчування учнів закладів середньої освіти Гайсинської міської ради у сумі 28 грн.

Харчування дітей, які відносяться до пільгових категорій буде надаватися безкоштовно.Також були затверджені тарифи на платні медичні послуги для КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради», що надаються без направлення сімейного лікаря за зверненням громадян. Фізкабінет не буде ліквідований, а навпаки буде функціонувати офіційно та надавати різноманітні фізіотерапевтичні послуги. Вчергове на засіданні прийнято ряд питань щодо вчинення юридичних та нотаріальних дій, які стосувалися прав та інтересів малолітніх дітей.

Також на виконавчому комітеті було затверджено План основних заходів цивільного захисту ланки Гайсинської міської територіальної громади Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2022 рік. Говорили і про проведення відпрацювання житлового сектору по питаннях дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, перевірки протипожежного стану будівель, де мешкають одинокі особи похилого віку, багатодітні сім’ї, особи, що зловживають спиртними напоями та гибелі людей на воді.

Заключними стали буденні питання щодо елементів благоустрою, надання дозволу на санітарну обрізку та знесення дерев, розгляд заяв щодо об’єктів торгівлі та про розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Гайсинської громади.