На порядку денному було розглянуто 14 питань, серед яких було повторне обрання секретаря Гайсинської міської ради за поданням більшості депутатів.
У ході засідання депутати вшанували пам’ять загиблих внаслідок військової агресії російських загарбників. У роботі сесії взяли участь представники з обласного керівництва політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана».

Під час затвердження порядку денного 10 питань були внесені з голосу. Депутати віднеслися до цих доповнень з розумінням, адже попереду кінець року, гаряча пора, всі працюють у інтенсивному режимі в перервах між повітряними тривогами.
У ході засідання було внесено зміни до рішення №25 3 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання від 24.12. 2022 р. «Про призначення уповноваженої особи з питань закупівель в Гайсинській міській раді та затвердження Положення про уповноважену особу», з метою приведення останнього у відповідність до чинного законодавства під час дії воєнного стану, у зв’язку із нововведеними нормативно-правовими документами КМУ.
Також були оновлені дані «Соціально-економічного паспорту Гайсинської міської територіальної громади за 2022 рік».
Ряд змін були внесені до міських програм, а саме:Програми «Підготовка територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Гайсинській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки; Програми «Фінансова підтримка житлово комунального господарства» Гайсинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки; Програми «Реконструкція, ремонт та утримання вулиць і доріг» Гайсинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки; Програми надання шефської допомоги військовій частині А0310 Збройних Сил України на 2021-2022 роки; Програми поліпшення казначейського обслуговування у Гайсинському районі на 2022-2024 р.р., що передбачали уточнення і зміни в сумах фінансування на заплановані роки.
На підставі змін до програм були прийняті зміни до рішення 26 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання від 24.12.2021 року № 3 «Про бюджет Гайсинської міської територіальної громади на 2022 рік».
У закладі дошкільної освіти №7 «Берізка» Гайсинської міської ради були внесені зміни до штатного розпису. З 01 грудня 2022 року в садочку введено додаткову штатну одиницю прибиральника службових приміщень в кількості 0,5 ставки, в межах фонду заробітної плати навчального закладу.
Одноголосно депутати продовжили дію договору оренди частини адмінприміщення, який укладений між Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та Відділом «Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації» виконавчого комітету Гайсинської міської ради, про передачу в оренду частини адмінприміщення загальною площею 174,7 м2, яка розташована за адресою 23700, Вінницька обл., м. Гайсин, пров. Високовича, буд. 2 та продовжили термін дії договорів оренди нерухомого майна,що належить до комунальної власності Гайсинської міської ради.
На цій сесії Гайсинська територіальна громада прийняла у комунальну власність пожежні автомобілі, з подальшою метою забезпечення роботи пожежної команди у віддалених населених пунктах нашої громади.
Останнім розглядали питання вибору секретаря Гайсинської міської ради. За ініціативою та зверненням більшості депутатів, вчергове була винесена кандидатура Тарасюк Наталії Станіставівни.
Лічильна комісія у складі 7 депутатів, згідно положення підготували бюлетені та протоколи, розпочавши процедуру таємного голосування. Однак, у ході сесії депутати політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» свідомо відмовились брати участь у таємному голосуванні.
Після сесії депутати Гайсинської міської ради – члени постійної комісії з питань регуляторної політики, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та боротьби з корупцією зібрали позачергове засідання та розглянули питання щодо порушення ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» та Регламенту Гайсинської міської ради 8 скликання окремою групою депутатів депутатської фракції політичної партії «Українська стратегія Гройсмана». За підсумками засідання постійної комісії депутати вирішили копію даного протоколу надіслати вищому партійному керівництву обласного осередку політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» з проханням пояснити необ’єктивну поведінку депутатів на сесії з висвітленням у ЗМІ та на офіційних джерелах Гайсинської міської ради.
Завдяки розбрату депутатського корпусу під час війни Гайсинська міська рада вчергове залишилась без секретаря ради.
Працюємо далі. Приближаємо перемогу!