Спілкуватися з жителями громади під час війни вкрай важливо. Жителі с. Губник піднімали питання ремонту доріг, запуску роботи дитячих садочків, закупівлі парт та стільців до школи. Міський голова Анатолій Гук, пояснив, що дитячі садочки, перш ніж запуститися, повинні мати відповідні укриття, аби у випадку загрози ракетних обстрілів могли врятувати дітей від наслідків вибухів.

Нажаль, більшість приміщень комунальної власності не відповідають вимогам, а тому перед нами стоїть завдання облаштувати відповідні укриття, адаптувавши усю освітню сферу під реалії сьогодення. Жителів Гунчанського старостату більше всього хвилювало питання транспортного сполучення з центром громади. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Пашистий повідомив, що ми уже неодноразово оголошували конкурс на перевезення по даному маршруту, однак ніхто участі не приймав.

Майже всі підняті мешканцями громади питання знаходяться на контролі міського голови, тож з приводу кожної озвученої проблеми Анатолій Ілліч надав детальні роз’яснення та взяв до уваги усі пропозиції від мешканців старостинських округівЗа результатами прийому звернення громадян будуть розглянуті та вжиті необхідні заходи для їх вирішення.

Міський голова Анатолій Ілліч Гук, виконавчий комітет і депутатський корпус, виражають велику вдячність за ремонт містка в с. Губник ПП «Петерсон Агро». Це приклад соціальної відповідальності підприємця, який вболіває за своє село та дбає про його благоустрій та добробут.