Дорогі воїни, учасники АТО, ветерани війни і військової служби, волонтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та українського козацтва!Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці.

Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська.Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють військовослужбовці на сході України.

Цей день об’єднує справжніх чоловіків і жінок – чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але і за свою Батьківщину. В цей день ми також вшановуємо пам’ять батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу і незалежність нашої країни, захищаючи її інтереси в різні часи.

Висловлюємо всім захисникам України глибоку вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь.Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці.Тож низько вклоняємося усім, хто взяв у руки зброю і встав на захист України, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу. Зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!