В Гайсинській лікарні від сьогодні працюватиме ліфт для перевезення пацієнтів в лежачому положенні. Ліфт який працював до цього вже вичерпав свій ресурс. Першими протестували його роботу міський голова Анатолій Гук, головний лікар Гайсинської ЦРЛ Ігор Кохан, заступник головного лікаря Юлія Бурлакова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Пашистий та представники ЗМІ.

Проблема відсутності в Гайсинській лікарні ліфта вже давно ускладнювала роботу персоналу закладу щодо транспортування пацієнтів. На це неодноразово скаржилися працівники лікарні та пацієнти, а ще багато незручностей виникало із проведенням будівельних робіт по реконструкції приймального відділення по програмі Великого Будівництва від Президента України. Це радісна подія не тільки для пацієнтів, яким було дуже важко пересуватися, але й для тендітних медичних сестер, яким коштувало титанічних зусиль, щоб на ношах по сходах доставляти хворих до операційної, до реанімаційного блоку та палат.

Вантажопідйомність нового ліфта сягає понад 500 кг, гарантія на експлуатацію ліфта становить 25 років. У ліфті є система екстреного реагування з сім-карткою, яка забезпечує безперебійний зв’язок з службою технічного обслуговування. Також гості мали нагоду побачити новий апарат ШВЛ, на який депутатами Гайсинської міської ради були нещодавно виділені кошти. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів повідомив, що у 2021 році з міського бюджету на утримання лікарні та придбання медичного обладнання було виділено 12,2 млн. грн з місцевого бюджету.

Анатолій Ілліч підкреслив, що саме завдяки злагодженій співпраці всіх досягаються високі цілі, і він вдячний кожному, хто приділяє особливу увагу медичній галузі, адже в період реформ найважливішим є не тільки зберегти існування закладів охорони здоров’я, а й покращити якість надання послуг жителям громади, забезпечивши повноцінне лікування в медичному закладі.Гайсинська міська рада та адміністрація лікарні щиро вдячні підряднику та всім причетним до цієї знакової події.