Сьогодні, 17 листопада 2021 року, в Гайсинській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гайсинської міської ради. Традиційно відкривав засідання міський голова Анатолій Гук. У засіданні взяли участь представники місцевих ЗМІ та громадськості. На порядку денному розглянули понад 30 питань. Першочергово на засіданні виконавчого комітету розглянули бюджетні питання.

Начальник фінансового управління Тетяна Бабій доповідала по кожному пункту бюджетних надходжень, розподілу та видатків. Були затверджені попередні висновки стосовно відповідності інтересам та потребам Гайсинської міської територіальної громади та пропозиції щодо ініціювання співробітництва з Кунківською та Краснопільською територіальними громадами. А отже, перший крок до зародження міжмуніципального співробітництва між громадами в межах Гайсинського району зроблено. До виконавчого комітету Гайсинської міської ради звернувся ФОП Чайковський Л.І. з питання погодження тарифів на послуги з поводження (захоронення) з побутовими відходами, яку запроваджено з 01.05.2019 відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Діючий на цей час тариф на послуги з поводження (захоронення) з побутовими відходами становив14 грн за куб.м. Згідно прийнятого рішення ціна на послуги з поводження (захоронення) побутових відходів становитиме -36 грн за куб.м. На засіданні виконавчого комітету Гайсинської міської ради затвердили порядок та положення про акредитацію журналістів та інших працівників засобів масової інформації у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради. Зі слів секретаря виконкому Андрія Філімонова, стало зрозуміло, що представники громадських ЗМІ неодноразово намагалися зірвати попередні засідання виконкому неетичною поведінкою під час здійснення відеофіксації засідання, тому порядок взаємодії органів місцевого самоврядування та ЗМІ має регулюватися офіційно в рамках чинного законодавства. Відтепер місце знаходження представників ЗМІ та їх техніки буде чітко визначено, що в подальшому забезпечить ефективну безперебійну роботу членів виконавчого комітету та об’єктивне висвітлення їх діяльності представниками ЗМІ.

На опрацювання колективної заяви жителів міста Гайсин, було підняте питання про облаштування скейт-парку на території стадіону «Дружба» в м. Гайсин. З цього питання доповідав секретар виконавчого комітету Андрій Філімонов. Він проінформував, що з цього питання попередньо працювала комісія за дорученням міського голови Анатолія Гука. За результатами роботи комісії, попередньо визначено, що місцем для облаштування скейт-парку визначена ділянка, яка розташована зліва від центрального входу на стадіон. Виконавчий комітет Гайсинської міської ради зобов’язує керівництво Гайсинської спортивної школи та відділ культури, молоді та спорту розробити відповідні документи та прорахувати кошторисні витрати для реалізації даного проекту на наступний рік. Також на порядку денному розглядалися питання, що стосуються повноважень служби у справах дітей. В результаті засідання було змінено персональний склад Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми та створено тимчасову групу з питань розподілу бюджетних коштів на 2022 рік для надання фінансової підтримки громадським ветеранським організаціям Гайсинської міської об’єднаної територіальної громади.

На порядку денному стояло питання щодо затвердження тарифів на платні медичні послуги в КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради», що члени виконкому підтримало одноголосно. Адже, відтепер Гайсинська ЦРЛ буде мати нагоду конкурувати з приватними лабораторіями та мати перевагу у нижчій вартості медичних досліджень. В ході зібрання, було розглянуто ряд заяв жителів громади, заяв фізичних осіб-підприємців щодо об’єктів торгівлі, клопотань та заяв щодо елементів благоустрою. Надано дозволи на продаж автомобіля, на санітарну обрізку та знесення дерев, на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, на проектування та будівництво мереж водопостачання і водовідведення. Цього разу засідання виконавчого комітету пройшло злагоджено і продуктивно.