Сьогодні в Гайсинській громаді відбувся меморіальний захід за участі та організації заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря Пашистого та начальника відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Миколи Ричкова.

В заходах взяли участь заступник голови Гайсинської РДА Дмитро Альчук та заступник голови Гайсинської районної ради Оксана Матвієнко, депутати міської ради, ветерани, співробітники апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради та громадськість з безумовним дотриманням протиепідемічних вимог.

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день на Сході України.

Бажаємо Всім міцного здоров’я, родинного затишку, миру, злагоди та добробуту!Україна ніколи не забуде подвиг своїх визволителів! Слава Україні!