Жорстока війна продовжує свої криваві жнива у нашій громаді. Страшні звістки, як чорні химери надходять у наші домівки. Знову не оминули вони Гайсинську землю. Вчергове ми в жалобі, і провели у вічність нашого Героя. 28.07.2022 року, виконуючи бойове завдання , під час артилерійського обстрілу поблизу н.п. Невельське, Покровського району, Донецької області, вірний військовій присязі, загинув наш земляк, солдат КРАСНОЖОН МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ (21.11.1997 р.н.).

Обличчя вмивається сльозами, душа рветься на клапті, а свідомість відмовляється сприймати втрату молодих красенів, звитяжних козаків. Маючи абсолютно мирну професію, Михайло не шукав легких шляхів у житті. До війни він був майстром різьби по дереву та працював у столиці.

Але війна обрала для хлопця нову дорогу. Він не міг стояти осторонь біди, що прийшла на нашу українську землю, а тому повернувся до рідного Гайсина, і з перших днів війни, добровольцем гідно виконував свій військовий обов’язок перед Україною в лавах Збройних Сил України.

Своїм життям, яке безжально забрав підступний ворог, він захистив наші мирні ранки, нашу можливість жити, народжувати і виховувати дітей, відпочивати, навчатися і мріяти. У невимовному горі сім’я нашого героя: мати, сестри, донька та син.

Щирі співчуття рідним і близьким та наш доземний уклін за сина, брата, батька.

Ім’я Красножона Михайла Дмитровича буде назавжди вписано в історію Гайсинського краю.Вічна пам’ять, низький уклін і Царство Небесне!Не забудемо!

Не пробачимо!

Слава Героям України! Герої не вмирають!