21 жовтня в Гайсинській міській раді відбулась чергова 22 сесія. На порядку денному стояло понад 60 питань.  На сесію прибув 31 депутат.  В роботі сесії брали участь депутати Вінницької обласної ради від політичних партій ВО «Батьківщина» та Української Стратегії Гройсмана, керівники політичних осередків, помічники депутатів, ЗМІ та громадськість.

Дуже приємно, що з кожним разом на сесію залучаються все більше представників ЗМІ, які висвітлюють процес прийняття рішень депутатами Гайсинської міської ради.  Однак, не кожен журналіст має профільну освіту та  відповідну медіакомпетенцію.Величезний надлишок інформаційної пропозиції призводить до того,  що жителі громади ризикують потонути  в інформаційному морі. До цього додається загроза повірити брехливій інформації. Тому, закликаємо усіх жителів громади користуватися лише офіційними та перевіреними джерелами інформації.

Вперше в історії Гайсинської об’єднаної громади було створено депутатську групу у кількості 20 чоловік «Час діяти». Більшість депутатів об’єднали свої зусилля для спільної мети та конструктивної роботи ради. 

Історія політичного життя в громаді дуже насичена, і в раді постійно не спокійно. Вже декілька разів переобиралися постійні депутатські комісії. І складається таке враження, що деякі не можуть собі знайти місця. Якщо проаналізувати статистику оприлюднених розпоряджень голови міської ради із порядком денним, і кількістю прийнятих рішень із цього порядку денного, то зрозуміло, що хтось навмисно їх блокує. Політична перманентність та лобізм власних інтересів у деяких осіб постійно коливається від поняття зробити добре людям та при цьому не забути і себе.

На 22 сесії Гайсинської міської ради було затверджено соціально-економічний паспорт громади.  Під час цього засідання створили юридичну особу відділ охорони здоров’я, з метою покращання роботи медичної сфери  в громаді. Також депутати виділили кошти на купівлю апарату ШВЛ на суму 518 000 грн.

Левову частину засідання 22 сесії зайняв розгляд блоку земельних питань. В цей день, на кінець, виділили земельні ділянки для ведення сільського господарства учасникам бойових дій, а також розглянули заяви громадян у межах населених пунктів старостинських округів, які люди очікували ще з середини літа.

Вперше було винесене питання про погодження створення КП «Муніципальна варта», яке передбачає виконання повноважень органів місцевого самоврядування щодо забезпечення на території міста законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів та майна територіальної громади, в межах наданих повноважень. Однак це питання було перенесено на подальше вивчення.

Знову були зняті з порядку денного питання продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в центрі міста, оскільки зобов’язали земельний відділ для початку розробити універсальне положення і визначити об’єктивну вартість на землю у центрі міста. Більшість депутатів не мають намірів продати земельні ділянки під капітальну забудову у центрі міста за копійки.

Нажаль, проект рішення про створення економічного відділу депутати не підтримали, оскільки більшість депутатів не влаштував проект рішення поданий на сесію.  Однак, ця проблема додала депутатам оптимізму та наснаги виважено підійти до цієї проблеми, здійснити роботу над помилками, усе детально проаналізувати, врахувати усі пропозиції, і консолідовано прийняти правильне об’єктивне рішення. Адже, на  наступний день 22 жовтня, секретар Гайсинської міської ради Людмила Залевська знову ініціювала зібрати позачергову сесію, і створити такий необхідний нашій громаді відділ економіки, інвестицій, регуляторної діяльності та агропромислового розвитку виконавчого комітету Гайсинської міської ради.

Тому, 23 жовтня, це рішення було прийнято, і такий довгоочікуваний відділ було створено і затверджено Положення про відділ.

Нам залишається подякувати плідній та злагодженій роботі депутатів, які з’явилися на позачергову сесію, адже це ще раз доводить, що проблеми громади турбують не усіх. З порядком голосування усіх рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Гайсинської міської ради.

Настав час діяти, вирішувати проблемні питання, а найголовніше застосовувати якісне стратегічне планування сталого розвитку та конкурентоспроможності  нашої громади.