Сайт працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за незручності!

В Гайсинській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету

Автор:

Сьогодні в Гайсинській міській раді відбулось перше засідання виконавчого комітету у 2022 році, в якому взяли участь 27 представників виконкому, працівники апарату виконавчого комітету, представники ЗМІ та громадськості.Традиційно, міський голова Анатолій Гук головував на зібранні та користуючись нагодою привітав усіх християн з Хрещенням Господнім. На порядок денний виконкому було винесено 24 питання.

Читати далі… »

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВОДОХРЕЩА!

Автор:

19 січня відзначатимемо одне з головних свят – Водохреща.  Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники забезпечують безпеку цих заходів.

Читати далі… »

В Гайсинській громаді свій ювілейний концерт давав народний аматорський хоровий колектив агрофірми ” Ольгопіль”.

Автор:

Сьогодні міський голова Анатолій Гук був запрошений на ювілейний концерт народного аматорського хорового колективу агрофірми “Ольгопіль”, який відбувся в міському будинку культури. Вже протягом 40 років Ольгопільський хоровий колектив вражає своїми дивовижними голосами та виконанням українських пісень не лише на Вінничині, а і в Україні!

Читати далі… »

Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого

Автор:

Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках  обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки.

Читати далі… »

Про надання допомоги ветеранам

Автор:

У місті Славутич Вишкогородського району Київської області діє Соціально-психіатричний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родини.

Читати далі… »

У громадах Вінницької області завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади»

Автор:

На Вінниччині завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 рік. Загалом для участі у ньому було подано 173 проєкти.

Читати далі… »

Контакти

Напишіть нам

Будь-ласка заповніть данні.
Будь-ласка заповніть ваш email.
Будь-ласка заповніть данні.

Ми в соціальних мережах