НазваФайл
1Про затвердження «Програми надання фінансової підтримки КП «Гайсинська ЖЕК»
2Про затвердження програми реабілітаційно-оздоровчого центру «Долина УБД» на 2022 рік
3Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на виклики, загрози на території Гайсинської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
4Про Програму розвитку освіти Гайсинської міської територіальної громади.
5Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Гайсинської міської ради.
6Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресусний центр» Гайсинської міської ради.
7Про надання дозволу на укладання договору оренди нежитлового приміщення стоматологічного відділення яке знаходиться на балансі в КНП Гайсинській ЦРЛ ГМР із ФОП Рибаком Г.Д.
8Про клопотання відділу освіти.
9Про клопотання відділу освіти.
10Про клопотання відділу освіти.
11Про звільнення від сплати земельного податку на території м.Гайсин в 2022 р.
12Про звільнення від сплати частини чистого прибутку та податку на нерухоме майно відмінного від земельного на території м.Гайсин.
13Про включення до Переліку ІІ типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гайсинської міської ради та надання дозволу на укладання договору оренди приміщення ЗДО ясла-садок №1.
14Про включення до Переліку ІІ типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гайсинської міської ради та надання дозволу на укладання договору оренди приміщення ЗДО ясла-садок №2.
15Про включення до Переліку ІІ типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гайсинської міської ради та надання дозволу на укладання договору оренди приміщення ЗДО ясла-садок №3
16Про включення до Переліку ІІ типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гайсинської міської ради та надання дозволу на укладання договору оренди приміщення ЗДО ясла-садок №5
17Про внесення змін до рішення 3 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання від 24.12.2020 року №29 «Про бюджет Гайсинської міської територіальної громади на 2021 рік.
18Про затвердження рішення виконавчого комітету.
19Про несення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 10 грудня 2020 р. №20 «Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Гайсинської міської ради та створення комісії з реорганізації ».
20Про затвердження Положення порядок продажу земельних ділянок комунальної власності на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які є власністю громадян, фізичних та юридичних осіб на території Гайсинської міської ради.
21Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту села Карбівка та надання в оренду землі СФГ « Фортуна».
22Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населених пунктів села Бондурі та села Шура-Бондурівська та надання в оренду землі СФГ « Фортуна».
23Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту села Семирічка та надання в оренду землі ПрАТ « Зернопродукт МХП».
24Про продовження терміну дії особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди.
25Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється
26Про поновлення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення «ТОВ « ПК « Зоря Поділля»
27Про надання дозволу на замовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки лісогосподарського призначення.
28Про надання дозволу на замовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності.
29Про внесення змін до рішення Гайсинської міської ради.
30Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій за межами населеного пункту с. Бубнівка Гайсинського району Вінницької області.
31Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій за межами населеного пункту села Бубнівка.
32Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність та оренду (в межах населених пунктів).
33Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій (за межами населених пунктів).
34Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства (за межами населених пунктів).
35Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (за межами населених пунктів) у власність.
36Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою для індивідуального садівництва за межами населених пунктів у власність.
37Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів у власність.
38Про припинення права оренди на земельні ділянки та передачу земельних ділянок у власність.
39Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
40Про відмову у наданні дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
41Про відмову у наданні дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.
42Про відмову у наданні дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
43Про відмову у надані дозволу на розроблення проектів землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів.
44Про відмову у наданні дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (за межами населеного пункту с.Степашки).
45Про затвердження документацій із землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства передані у власність та оренду (в межах населених пунктів) та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (за межами населених пунктів).
46Про затвердження документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів.
47Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.
48Про затвердження документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
49Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду гр. Шаповал Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства за межами с.Ладижинські Хутори.
50Про звернення депутатів до Кабінету Міністрів України щодо відкликання проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстр. №6062) на допрацювання з метою виключення з цього проекту дискримінаційних норм по відношенню до місцевого самоврядування.
51Про звернення депутатів Гайсинської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо протидії захопленню земель громад.
52Про надання згоди на прийняття у комунальнук власнічсть Гайсинської міської ради Музею АТО та затвердження положень музеїв, що є структурними підрозділами відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради.