Сайт працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за незручності!

Новини соціального характеру

❗️До уваги осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок агресії рф та потребують гуманітарної допомоги ⏬

Автор:


‼️До уваги осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок агресії РФ та потребують гуманітарної допомоги. Якщо ви опинилися в скрутному становищі або вимушені були тимчасово переселитися в інші області України — подавайте заявку на адресну допомогу. Зверніться в найближче до вас обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за місцем вашого перебування.

Читати далі… »

Інструкція щодо отримання виплати внутрішньо переміщеним особам в Україні від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Автор:

Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) планує програму грошової допомоги для внутрішньо-переміщеного населення (ВПО). Програма орієнтована на людей які втратили засоби до існування та заощадження через нинішню ситуацію та покладаються переважно на гуманітарну допомогу, підтримку родичів та громади. Багатоцільова грошова допомога має на меті доповнити допомогу, яку надає держава, та забезпечити покриття основних витрат під час перебування в центрах прийому, колективних центрах або в приймаючих сім’ях.

Читати далі… »

До уваги осіб з інвалідністю!

Автор:

Механізм безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321( зі змінами ) ( далі- Порядок).

Читати далі… »

Допомога при народженні дитини

Автор:

Ми в соціальних мережах