Сьогодні у Гайсинській громаді стартувала акція «Створимо ліси разом» на чолі з головою міської ради Анатолієм Гуком, в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна». До участі в Акції зі створення лісових насаджень долучилися представники Гайсинської міської ради: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Пашистий, секретар ради Людмила Залевська, секретар виконкому Андрій Філімонов.

Примножити лісові багатства насадженнями дуба звичайного виявили ініціативу: голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, його заступниця Оксана Матвієнко, члени апарату районної ради, представники Гайсинської райдержадміністрації на чолі з Дмитром Альчуком. Перед початком заходу працівники лісогосподарського підприємства провели учасникам акції інструктаж з техніки безпеки та технології садіння дуба звичайного, забезпечивши усім садивним матеріалом та інвентарем для посадки саджанців. Анатолій Гук посадив першого дуба, і побажав усім кремезного здоров’я!

Робота кипіла в гурті представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Людмила Залевська, на високих підборах ходить не лише на роботу, а показує передовий досвід у садінні дерев у лісовій зоні. Не боячись втоми та пилу, керівники ОТГ посадили найбільшу кількість дерев, чим довели, що в житті мають справу не лише з паперами, а є прекрасними господарниками.Об’єднавши зусилля, ми відроджуємо ліс, наповнюємо нашу землю саджанцями, відновлюючи лісовий фонд. Новий ліс це свіже повітря для наших людей, для наших дітей.