Народився Юрій Миколайович 6 травня 1972 року в селі Огіївка Гайсинського району Вінницької області у сім’ї Миколи Трофимовича та Катерини Арсенівни Фармагей. Навчався в Кіблицькій середній школі. По закінченню 8 класу поступив в Теплицьке ПТУ № 13, де здобув спеціальність плодоовочівник.

Після закінчення училища був призваний в лави армії. Строкову службу проходив у м.Севастополь у морському флоті. Після демобілізації повернувся до рідного села. Працював у городній бригаді в місцевому сільськогосподарському підприємстві.

Одружився, разом з дружиною Вікторією Петрівною виховували двох дітей – сина Сергія, який також проходить службу в зоні ООС, та дочку Ірину, мав двох онуків. У 2015 році Юрій Фармагей був призваний на військову службу по мобілізації. Відслуживши 1,5 роки, двічі продовжував службу за контрактом.

Старший солдат, номер обслуги кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки ВЧ А-4395 Юрій Фармагей служив у ЗСУ за контрактом з 29.10.2018 року, гідно дотримувався Присяги, даної українському народу, чітко виконував накази командування, сміливо боронив честь, незалежність і свободу України.

5 квітня 2019 року в районі селища Піски боєць 2 роти 34 батальйону, 57 мотопіхотної бригади – Юрій Миколайович Фармагей – отримав вогнепальне кульове проникаюче поранення грудної клітки, що стало причиною його загибелі. Поховали Героя в с.Огіївка.