{gspeech style=1 language=en autoplay=1 speechtimeout=0 registered=2 hidespeaker=1}Welcome to SITENAME

Із запашними короваями, вишитими рушниками, народними піснями та щирою гостинністю в неділю, 15 серпня 2021 року, день села святкували у с. Бубнівка, яка відома далеко за межами України як історичний осередок українського гончарства. У Бубнівський будинок культури завітали гості: голова Гайсинської об’єднаної територіальної громади Анатолій Гук, депутати Гайсинської міської ради Тетяна Сидорчук та Олександра Максимчук, делегації з сусідніх сіл, підприємці, представники ТОВ «ПК «Зоря Поділля» Олександр Волошин та Валентина Кирилюк, які виступили головними спонсорами свята. Від почесних гостей пролунали найщиріші слова вітань на адресу винуватців святкової події.{/gspeech}

На святі було організовано документальні виставки про історію села Бубвнівка, про її відомих постатей та героїв. В будинку культури, гості мали нагоду побачити найкращі експонати бубнівської кераміки. Місцеві гончарі традиційно виготовляли горщики, баньки, гладущики, великі горшки «для оказій», миски; іграшки – «баранчики», «коники», «півники», «гусочки», «баришні», «москалі». Особливо славилися бубнівські миски й тарелі коричневої поливи, прикрашені квітковими орнаментами з гронами винограду. Жовтогарячі керамічні вироби орнаментувалися переважно темно-зеленим, коричневим, білим, рідше блакитним і сірим кольорами.

Запальні пісні народних колективів розповіли усю історію села. Діти, котрі мешкають у селі, показували свої таланти та організували конкурс на кращу вишиванку. Патріотична компорзиція «Діти України» та гра юного баяніста заворожили публіку і викликали шквал святкових оплесків. Тут на підростаюче покоління покладають великі надії, тому роблять усе можливе для його розвитку.

А ще у Бубнівському будинку культури, живуть дуже «веселі кумці», котрі люблять лазити по драбинах, і заглядати у Бінокль. Одна із них лазила по драбині та побачила якусь цікаву штучку у Семена, а ось яку ми можемо лише здогадатися.

А ви знаєте, що в травні 2018 року традицію орнаментального розпису бубнівської кераміки було включено до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України, що передбачає здійснення заходів з її охорони Вінницьким обласним центром народної творчості та Вінницьким осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

День народження села – справжнє свято для його мешканців, а також гарний привід відпочити від буденних справ. Після завершення великого концерту, меценати організували для діток справжній святковий квест, з розвагами, вікторинами, з польовою кухнею для батьків, безкоштовним морозивом, і супер-призами за активність.

Як і очікували, свято вдалося на славу, а судячи з оплесків та посмішок – всі отримали масу задоволення!