Сайт працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за незручності!

З днем захисника України!!

Автор:

Дорогі воїни, учасники АТО, ветерани війни і військової служби, волонтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та українського козацтва!Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці.

Читати далі… »

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Автор:

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Читати далі… »

Документи, які необхідні для поїздок та перельотів між регіонами з 21 жовтня

Автор:


Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів з жовтим рівнем епіднебезпеки вам необхідний один із таких документів:

  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • Міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини. 
  • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.
Читати далі… »

Вельмишановні представники усіх юридичних професій!

Автор:

08 жовтня в Україні відзначається День юриста, який з’явився в календарі Україні ще у 1997 р. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право».Від імені Гайсинської міської ради, Виконавчого комітету та депутатського корпусу Гайсинської міської ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!Це свято тих, хто присвятив своє життя відстоюванню прав і свобод громадян України, інтересів держави. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, добробут та нових професійних перемог.

Вінницька обласна Рада оголосила конкурс «Комфортні громади» на 2021-2022 роки

Автор:

5 жовтня  обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 роки. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. 

Читати далі… »

Привітання з професійним святом Всесвітнього дня архітектора!

Автор:

Контакти

Напишіть нам

Будь-ласка заповніть данні.
Будь-ласка заповніть ваш email.
Будь-ласка заповніть данні.

Ми в соціальних мережах