Сайт працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за незручності!

Гайсинське радіо. Новини

Автор:

Поліція Гайсинщини спільно з громадами реалізовує проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

Автор:

Питання безпечного дитячого середовища є пріоритним в діяльності Національної поліції України. Саме тому за ініціативи Ювенальної поліції України запроваджено проєкт «Вихователь безпеки».

Мета проєкту – посилення безпеки дітей в освітньому середовищі. Вихователь безпеки – це посадова особа органу місцевого самоврядування, діяльність якої спрямована на створення та підтримання належного рівня безпеки в освітньому середовищі. Спеціаліст з безпеки – це не поліцейський, а цивільна особа, яка проходить відповідне спеціалізоване навчання.

Читати далі… »

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Гайсинської територіальної громади!

Автор:

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем дошкілля!
Безперечно, дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Читати далі… »

У Гайсинській громаді поховали загиблого воїна – Руслана Рибаченка

Автор:

У Гайсині сьогодні знову плакало небо…Знову громада проводжала у засвіти Героя України, який віддав своє життя за територіальну цілісність нашої держави.

Читати далі… »

Отримання безоплатних ліків та медичної допомоги для ВПО

Автор:

Сьогодні в Гайсинській територіальній громаді відзначили День партизанської слави.

Автор:

Відзначення Дня партизанської слави було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.
Міський голова Анатолій Гук взяв участь у мітингу пам’яті ветеранів партизанського підпілля, які у часи Другої світової війни боролися на тиловому фронті з окупаційним нацистським режимом та своїми діями завдавали відчутних втрат гітлерівцям. В урочищі «Белендіївка» пройшла хвилина мовчання на згадку героїв-партизан та покладання квітів до могил жертв тогочасного тоталітарного режиму.

Читати далі… »

Ми в соціальних мережах