Сайт працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за незручності!

Гайсинське районне управління поліції інформує

Автор:

Впродовж минулого тижня поліцейські Гайсинського районного управління поліції відреагували на 420 повідомлень громадян

У період з 9 по 15 травня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 420 звернень та повідомлень громадянпро злочини та інші події, з них 46 злочинів мають ознаки кримінальних правопорушень, в тому числі: 11 – крадіжок, 7 – шахрайств, 6 – злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, 3 – незаконний обіг вогнепальної зброї, 2 – нанесення тілесних ушкоджень, 2 – незаконне заволодіння транспортним засобом, 1 – порушення правил поводження зі зброєю та 1 дорожньо-транспортна пригода.

Читати далі… »

Спецвипуск радіо!

Автор:

Відновлено надання адміністративної послуги з видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Автор:

Відновлено надання адміністративної послуги з прийняття заяв-анкет для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Послуга надається в робочі дні з 8.00 до 16.00 в порядку живої черги.

Читати далі… »

ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Автор:

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс).

Тема конкурсних робіт: Моє майбутнє в мирній Україні.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Учасником конкурсу може бути особа віком до 18років.

Читати далі… »

Гайсинське районне управління поліції інформує

Автор:

Поліцейські Гайсинщини продовжують забезпечувати правопорядок – упродовж тижня відпрацювали 403 звернення громадян.

У період з 2 по 8 травня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 403 звернення та повідомлення громадянпро злочини та інші події, з них 49 злочинів мають ознаки кримінальних правопорушень, в тому числі: 5 – крадіжок і 1 – грабіж, 6 – нанесення тілесних ушкоджень, 11 – злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, 1 – незаконний обіг вогнепальної зброї.

Читати далі… »

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи.

Автор:

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. З 2022 року Гайсинська територіальна громада разом з усією Україною долучається до святкування Дня Європи.

Читати далі… »

Ми в соціальних мережах