Сайт працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за незручності!

Конкурси, аукціони, оголошення

Шановні гайсинчани та жителі населених пунктів територіальної громади!

Автор:

Вчора, 28 червня, в Гайсинській міській раді відбулося засідання робочої групи з перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та демонтажу елементів символіки комуністичного й націонал-соціалістичного тоталітарних режимів на території населених пунктів Гайсинської територіальної громади. Згідно протоколу 1 від 28 червня, вищезгаданого засідання (з яким ви можете ознайомитися на офіційному сайті Гайсинської міської ради в розділі сайту – Публічні обговорення), визначено першочерговий ПЕРЕЛІК вулиць (провулків), які підлягають перейменуванню в населених пунктах Гайсинської міської територіальної громади., а саме:

Читати далі… »

ПPOEKT РIШЕННЯ

Автор:

Про створення робочої групи з перейменування вулиць, провулків, площ,
парків, скверів та демонтажу елементів символіки комуністичного й націонал-соціалістичного тоталітарних режимів на території населених пунктів Гайсинської міської територіальної громади


Читати далі… »

Відновлено надання адміністративної послуги з видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Автор:

Відновлено надання адміністративної послуги з прийняття заяв-анкет для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, видачі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Послуга надається в робочі дні з 8.00 до 16.00 в порядку живої черги.

Читати далі… »

ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Автор:

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс).

Тема конкурсних робіт: Моє майбутнє в мирній Україні.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Учасником конкурсу може бути особа віком до 18років.

Читати далі… »

Ми в соціальних мережах